Websitemize Hoşgeldiniz.
Destek: info@empenergy.com.tr

Hakkımızda

Emp Energy; Her şeyden önce, insan güvenliği ve iş kalitesi sloganıyla çalışır. Ekibimiz bu alanda deneyimli ve eğitimlidir ve katıldıkları projelerde en iyi beceriyi sergileyerek kendilerini defalarca kanıtlamıştır. Kısa süre önce Emp Energy 2018 yılından beridir süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda sektöre iyi bir altyapı oluşturarak girmiştir.

Proje bazlı çalışmalarda proje hazırlama ve taahhüt hizmetleri veriyoruz. Ayrıca perakende mağazamızda elektrik tesisatı, aydınlatma ve toptan perakendeciliği hizmeti sunuyoruz. Tüm çalışmalarımızda çalışmamızı özen ve özen göstererek ciddiye alarak sizin için çalışıyoruz.

Büyük ve karmaşık projeler için elektrik ve mekanik sistemler konusunda uzmanlaşmış bir mühendislik şirketiyiz. Tecrübemiz ve uzmanlığımız ile ulaşım (uluslararası havaalanları, tüneller, raylı sistemler, yollar, limanlar), teknolojik binalar, sağlık tesisleri, spor tesisleri, eğitim ve kültür kurumları, ticari binalar, oteller ve sanayi gibi çeşitli proje türlerinde hizmet veriyoruz.